Опублікований: 22.10.2018
Робота 39-го Міжнародного товариства ортопедичної хірургії та травматології SICOT

З 10-13 жовтня 2018 року українська делегація травматологів-ортопедів ДУ ІТО НАМНУ, у складі: чл.-кор. НАМНУ Страфун С.С.; головного лікаря, професора Герасименка С.І.; керівника науково-організаційного методичного відділу д.м.н. Долгополова О. В.; головного наукового співробітника клініки № 3 – д. м. н. Полуляха М.В.; старшого наукового співробітника клініки № 9 – д.м.н. Страфуна О.С. брала активну участь в роботі 39-го Міжнародного товариства ортопедичної хірургії та травматології SICOT, який в цьому, 2018 році проходив у Канадському місті - Монреаль http://www.sicot.org/montreal.

Конгрес відвідало більш ніж 4000 учасників з усього світу! Програма конгресу була зосереджена на передачі знань і пропонувала повну наукову програму, присвячену останнім досягненням в ортопедичній хірургії, як у високотехнологічному, так і в низькотехнологічному середовищі. Було проведено багато сесій , симпозіумів, лекцій з навчального курсу і пленарних доповідей, які висвітлили повний спектр ортопедичного інтересу і прогресивних методик лікування.

Програма: http://www.sicot.org/montreal-general-information

Середа, 10 жовтня 2018

Практичні заняття (кадавер-воркшоп)

Навчальний день 8-го конгресу Міжнародного товариства ортопедичної хірургії та травматології SICOT

27-й Міжнародний курс лікування політравми

Міжнародний симпозіум Фонду остеопорозу

Іспит на отримання диплому SICOT

Четвер, 11 жовтня 2018

Наукові засідання

Практичні заняття (кадавер-воркшоп)

9-й Міжнародний конгрес з питань клишоногості

Виставка

Церемонія відкриття

П’ятниця, 12 жовтня 2018

Наукові засідання

Практичні заняття (кадавер-воркшоп)

Виставка

Дружня зустріч для налагодження та зміцнення ділових зв’язків

Субота, 13 жовтня 2018

Наукові засідання

Виставка

Церемонія закриття

SICOT: Всесвітня ортопедична організація SICOT, Société Internationale de Chirurgie Orthopédique et de Traumatologie, є міжнародною некомерційною асоціацією, об'єднаної відповідно до законодавства Бельгії з метою просування науки і мистецтва ортопедії і травматології на міжнародному рівні, зокрема, для поліпшення догляду за пацієнтами, і заохочувати і розвивати викладання , дослідження і освіту. У 2014 році SICOT відсвяткував своє 85-річчя.

Нинішні зборів хірургів з 110 країн-членів та інших осіб, крім кожного року, в даний час є високоорганізовані наукові, клінічні та соціальні заходи. Вирази задоволення при зустрічі з друзями добре говорять про сприятливих зв'язках серед членів SICOT.

SICOT встановлює світові стандарти хірургічної компетентності - знання плюс клінічні навички - пропонуючи щорічну Дипломну експертизу, яку можна порівняти із зразками зразкових установ в високорозвинених країнах. Два найвидатніших випускника цього іспиту отримали стипендію від німецької секції SICOT, яка забезпечує повністю фінансований тур по німецьким центрам передового досвіду. Журнал SICOT, Міжнародна ортопедія, показав стійку природу в офіційному рейтингу публікації в Філадельфії. Керівництво SICOT за освітніми цілями складається в тому, щоб направляти учнів по карті до мети повного навчання. Група SICOT на Facebook і електронний бюлетень широко використовується для безперервного спілкування між членами і зацікавленими не членами. Він поширює слово, оголошення та бесіди серед членів. У Стипендії SICOT пропонує унікальні можливості для освіти та обміну. Фонд SICOT допомагає надавати кошти для поїздок на конференції і працювати з майстрами хірургії в відомих навчальних центрах. Семінари молодих хірургів надають форуми для навчання у запрошених експертів, але мають особливе значення, вони дозволяють молодим хірургам можливість представити свої власні дослідження своїх колег.

Все більш успішною ініціативою стало створення ортопедичних навчальних центрів. Вони надають можливість для навчання, досліджень і навчання навичкам ручної роботи. Вони відкриті для місцевих хірургів, медсестер і фізіотерапевтів. Фактично, вони можуть об'єднати ціле ортопедичне співтовариство.

Інші матеріали