Артроскопія плечового суглобу та закрите вправлення акроміального кінця ключиці з фіксацією системою DogBone Arthrex та пластика клювовидно-ключичної зв'язки сухожилком m. semitendinosus

Опублікований: 23.04.2018
Артроскопія  плечового суглобу

В ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» успішно впроваджений новий метод лікування застарілого вивиху акроміального кінця ключиці – Артроскопія плечового суглобу та закрите вправлення акроміального кінця ключиці з фіксацією системою DogBone Arthrex та пластика клювовидно-ключичної зв'язки сухожилком m. semitendinosus.

Артроскопічна фіксація вивиху ключиці у правильному положенні – це мінімально інвазивна операція, яка дозволяє через невеликі проколи вправити та зафіксувати вивих ключиці в правильному анатомічному положенні та уникнути повторної операції з приводу видалення фіксуючих засобів. Даний метод лікування, враховуючи те, що робиться оглядова артроскопія плечового суглоба, дозволяє вчасно діагностувати та виконати оперативне втручання з приводу супутньої патології плечового суглоба (пошкодження суглобової губи лопатки SLAP та Bankart та пошкодження сухожилків ротаторної манжети плеча).

Покази до оперативного втручання: Застарілі вивихи акроміального кінця ключиці (давність травми більше 2 тижнів) III, IV та V ступенів за класифікацією Rockwood та ІІІ ступеня Tossy.

На даному відео показано оперативне втручання пацієнту з діагнозом – застарілий вивих акроміального кінця лівої ключиці III тип за Rockwood.

Відео Артроскопія плечового суглобу:Інші матеріали