Мельник Михайло Володимирович, кандидат медичних наук
Контактний телефон: +38 (044) 486-34-81


Мельник Михайло Володимирович Заступник головного лікаря ДУ «ІТОНАМНУ» з організаційно-лікувальної роботи

 

Лікар ортопед-травматолог, вища категорія, кандидат медичних наук.

 Стаж роботи  25 років.

В 1997 році закінчив лікувальний факультет Львівського державного медичного університету.

1997-1999 рр. проходив інтернатуру з ортопедії і травматології.

В 1999 - 2001 роках навчався в клінічній ординатурі за фахом травматологія та ортопедія при ДУ «ІТО АМНУ».

З 2001 по 2019 рік працював на посаді молодшого наукового співробітника відділу захворювань суглобів у дітей та підлітків ДУ «ІТОНАМНУ».

З лютого 2019 року по липень 2022 року - старший науковий співробітник відділення захворювань суглобів у дітей та підлітків ДУ «ІТОНАМНУ» .

З серпня 2022 року - Заступник головного лікаря ДУ «ІТОНАМНУ» з організаційно-лікувальної роботи.

Кандидат медичних наук травматологія та ортопедія, кандидатська дисертація на тему: “Відновлення  функції   колінного суглоба у хворих з дитячим церебральним паралічем”, диплом кандидата наук ДК № 045184 видано рішенням президії Вищої атестаційної комісії України від 12 березня 2008 року, протокол № 7-09/3.

Наявна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Ортопедія та травматологія " та «Дитяча ортопедія та травматологія».

Опублікував 60 наукових праць (1 з них у виданнях Scopus), співавтор 12 нововведень та 4 патентів. Багаторазово   виступав на засіданнях обласних товариств травматологів, міжнародних конференціях та з’їздах в Україні.

 

Основна спеціалізація

Дитяча ортопедія

Має великий практичний досвід діагностики та лікування патології опорно-рухового апарату у дітей та підлітків: вроджений звих, дисплазія кульшових суглобів, хвороба Пертеса, юнацький епіфізеоліз головки стегнової кістки, клишоногість, кривов’яззя, ортопедичні прояви ДЦП та інші вроджені та набуті деформації нижніх та верхніх кінцівок. Спостерігає та проводить консервативне і оперативне лікування дітей з вказаною патологією. Володіє артроскопією колінного та кульшового суглобів. Клінічна база – відділення реконструктивної ортопедії та  травматології дитячого та юнацького віку.