6 червня 2019 р. відбулись урочистості з нагоди 100-річного ювілею Інституту травматології та ортопедії НАМН України

Опублікований: 24.06.2019
Урочистості з нагоди 100-річного ювілею ІТО НАМНУ

6 червня 2019 р. відбулись урочистості з нагоди 100-річного ювілею Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Саме 100 років тому у м. Києві було відкрито заклад для надання спеціалізованої допомоги пацієнтам з захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату. Пройшовши складний шлях перетворень від невеликого «Будинку калічної дитини» до рівня провідного академічного Інституту, нині заклад вирішує надскладні та надважливі науково-практичні фахові завдання.

У конференц-залі Інституту зібрались представники колективу, колеги, пацієнти, почесні гості закладу. Зокрема Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк, заступник в.о. міністра охорони здоров'я Роман Ілик, голова Комітету ВР України з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець. Вітання звучали від Президента України Володимира Зеленського, Президента НАН України Бориса Патона, обласних колективів ортопедів і травматологів.

Завітав на ювілей Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Довгий і славетний шлях Інституту - це яскравий приклад самовідданої праці колективу, якому притаманні талант, самовідданість, високі стандарти, професіоналізм та вміння долати труднощі, яких вистачає в усі часи.

Від дня заснування в Інституті вихована ціла плеяда видатних вчених, які є гордістю нашої країни і відомі далеко за її межами.

Інститут прославили фундаментальні та прикладні науково-практичні здобутки в теорії репаративного остеосинтезу, запальних та дегенеративних захворювань суглобів, денерваційно-реінерваційного процесу в м’язах, розробки та впровадження новітніх способів хірургічного лікування, оригінальних інструментів, металоконструкцій та технологій їх встановлення.Офіційні учасники


Інші матеріали