ДУ Інститут травматології та ортопедії НАМН України є головною науково-дослідною установою МОЗ і НАМН України, робота якої направлена на вирішення проблем етіології, патогенезу, профілактики, діагностики та лікування хворих з патологією опорно-рухового апарату, організації спеціалізованої служби


Благодійність


Благодійність ДУ Інститут травматології та ортопедії НАМН України

Історія


Історія інституту починається з 1919 р., коли у Києві була відкрита нова установа по лікуванню ортопедичних хворих, яка називалася “Будинок калічної дитини”. В залежності від завдань та напрямку наукової діяльності назва Інституту неодноразово змінювалася.

Зміна механізму фінансування


Для отримання спеціалізованої допомоги за кошти держбюджету (що передбачені видатками держбюджету) в рамках нового механізму фінансування, пацієнту необхідно отримати в закладах Міністерства охорони здоров’я України (районні, міські лікарні, наукові установи МОЗ НАМНУ, відомчі лікарні тощо) направлення на госпіталізацію в ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМНУ».

Наукова діяльність


Інститут є головною науково-дослідною установою МОЗ і НАМН України, робота якої направлена на вирішення проблем етіології, патогенезу, профілактики, діагностики та лікування хворих з патологією опорно-рухового апарату, організації спеціалізованої служби

Науково-організаційний методичний відділ


Науково-організаційний методичний відділ — це структурний підрозділ, підпорядкований директорові установи. Відділ, відповідно до покладених на нього завдань, є центром координації взаємодії структурних підрозділів установи та надання їм допомоги з питань наукової, організаційної та методичної роботи.

Відділення забору та збереження крові


Керівник – Ботюк Вікторія Миколаївна