Сулима Олексій Миколайович
  • кандидат медичних наук
  • ортопед-травматолог вищої категорії
  • кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, завідуючий лабораторією біомедичної інженерії ДУ «ІТО НАМНУ»
    Лабораторія біомедичної інженерії

Контакти: Поліклініка ДУ ІТО НАМНУ, 1 пов., Лабораторія Біомедичної інженерії, каб. №27, наукові співробітники.
+380675010661 Viber, Telegram, WhatsApp.
e-mail: Sulymaoleksii@gmail.com
Сайт: https://ortho.kiev.ua
Консультативні дні: понеділок - п’ятниця з 8:30 до 17:00.Сулима Олексій Миколайович, кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, завідуючий лабораторією біомедичної інженерії ДУ «ІТО НАМНУ» з 20.09.2022

У 1996 р. закінчив лікувальний факультет Національного Медичного Університету ім. О. О. Богомольця. З 1996 по 1999 роки проходив навчання в інтернатурі за фахом «травматологія та ортопедія» на базі кафедри ортопедії та травматології Національного Медичного Університету ім. О. О. Богомольця. Отримав направлення на наукову роботу. З 1999 по 2002 роки навчався в клінічній ординатурі на цій же кафедрі. З 2002 року працював у відділенні травматології та ортопедії дорослих ДУ «ІТО НАМНУ» на посаді молодшого наукового співробітника.

Сулима Олексій Миколайович, кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, завідуючий лабораторією біомедичної інженерії ДУ «ІТО НАМНУ»

 

Лікар вищої категорії, працює в клініці ортопедії та травматології дорослого віку ДУ «ІТО НАМНУ» з 2001 року. До основних напрямків роботи належать ревізійне протезування суглобів, кісткова пластика дефектів що виникли в результаті асептичної нестабільності ендопротеза кульшового та колінного суглобів. Проходив стажування та навчання з ендопротезування кульшового суглоба в ЦИТО (Москва, Росія, 2005рік), Республіці Польща (2009 рік). В Чехії (2012 рік) та Італії (2014 рік) стажувався з ревізійного протезування кульшового та колінного суглобів. Брав участь в роботі SICOT (2009-2018 роки), та SOFTCOT у Франції (2011рік), AAOS в США (2013 -2018 роки).


Сулима Олексій Миколайович, кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, завідуючий лабораторією біомедичної інженерії ДУ «ІТО НАМНУ» Сулима Олексій Миколайович, кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, завідуючий лабораторією біомедичної інженерії ДУ «ІТО НАМНУ»

В 2011 році захистив дисертацію «Ревізійне ендопротезування при асептичній нестабільності ацетабулярного компонента ендопротеза та дефектах кульшової западини». Матеріали роботи висвітлені в 112 наукових працях, 8 з яких опубліковані у фахових наукових виданнях, сертифікованих ВАК України. Має шість патенти України на корисну модель, три нововведення. Відповідальний виконавець планової теми 2004-2007 років клініки травматології та ортопедії дорослих ІТО НАМНУ «Удосконалити ревізійне ендопротезування у хворих з асептичною нестабільністю компонентів ендопротеза кульшового суглоба», яка отримала Премію Академії Наук України. Співавтор вітчизняного ендопротезу «ІТО-МОТОР СІЧ».

В 2014 році виграв конкурс на посаду старшого наукового співробітника клініки ортопедії та травматології дорослих ДУ «ІТО НАМНУ». Наразі працює над подальшим вдосконаленням професійного рівня та збирає матеріал для докторської роботи, яка буде присвячена ревізійному протезуванню колінного суглоба.

Напрямки роботи:

  • Первинне ендопротезування кульшового та колінного суглобів.
  • Ревізійне ендопротезування кульшового та колінного суглобів.
  • Коригуючі остеотомії нижніх кінцівок.
  • Сучасні методи остеосинтезу кісток при переломах нижньої та верхньої кінцівки.
  • Консервативне та хірургічне лікування переломів верхньої та нижньої кінцівки.