Страфун Олександр Сергійович
  • доктор медичних наук
  • лікар ортопед-травматолог вищої категорії
  • Володіє сучасними технологіями хірургічних втручань в хірургії плечового, ліктьового, колінного суглобів, різноманітними способами відновлення сухожилків ротаційної манжети плечового суглоба, суглобової губи лопатки, зв’язкового апарату колінного суглоба, остеосинтезу, мікрохірургічною пересадкою комплексів тканин
  • стаж роботи - більше 15 років
  • доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, старший науковий співробітник
    Відділення мікрохірургії та реконструктивно-відновної хірургії верхньої кінцівки

Контакти:

E-mail: o_strafun@ukr.net

Телефон: +38 (068) 100-28-55Володіє сучасними технологіями хірургічних втручань в хірургії плечового, ліктьового, колінного суглобів, різноманітними способами відновлення сухожилків ротаційної манжети плечового суглоба, суглобової губи лопатки, зв’язкового апарату колінного суглоба, остеосинтезу, мікрохірургічною пересадкою комплексів тканин

стаж роботи - більше 15 років

старший науковий співробітник

У 2004 році з відзнакою закінчив НМУ ім. О. О. Богомольця за фахом “лікувальна справа”.

У 2006 році закінчив інтернатуру за фахом «травматологія-ортопедія», після чого пройшов за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника в клініку мікрохірургії та реконструктивної хірургії ДУ «ІТО НАМН України».

Кандидатську дисертацію захистив на тему «Мікрохірургічна пересадка складного васкуляризованого трансплантата малогомілкової кістки в лікуванні хворих з дефектами діафіза довгих кісток» (2009 р.). У 2020 році захистив докторську дисертацію присвячену хірургічному лікуванню та реабілітації пацієнтів  з ушкодженнями ліктьового суглоба та їх наслідками. Має більше 130 друкованих праць, з яких 60 статей у наукових журналах, 3 патенти, декілька методичних рекомендацій та 15 закордонних публікацій. Наукові досягнення висвітлив у  наукових доповідях та лекціях на конгресах в Україні та  за кордоном.

Є визнаним науковцем, активним членом таких організацій, як Міжнародна асоціація ортопедів-травматологів (SICOT), Європейська асоціація хірургів плечового та ліктьового суглоба (SECEC), Міжнародної асоціації артроскопії, хірургії колінного суглоба та спортивної травми (ISAKOS), асоціації ортопедів-травматологів України. Виступав з науковими доповідями у Великобританії, Швеції, Бразилії, Польщі, ОАЕ, Канаді. Активно поглиблював свої знання та практичні навички за кордоном на спеціалізованих тематичних курсах в Італії, Великобританії, Франції, Нідерландах, ОАЕ, Іспанії, Німеччині, Польщі.

Працює викладачем на курсах з артроскопії плечового та колінного суглобів (базові, просунуті та експертні рівні).

Володіє сучасними технологіями хірургічних втручань на плечовому, ліктьовому, колінному суглобах, різноманітними способами відновлення сухожилків ротаційної манжети плечового суглоба, суглобової губи лопатки, зв’язкового апарату колінного суглоба, остеосинтезу.   Працює над науковим та практичним розвитком проблем лікування травм та захворювань плечового та ліктьового суглоба, удосконаленням методик їх реконструктивно-відновного лікування. Вперше в Україні виконав  постановку біодеградуючого балону OrthoSpaceInSpace в субакроміальний простір, артроскопічну резекцію остеофітів на грудній частині лопаткової кістки при синдромі клацаючої лопатки, артроскопічне заміщення дефекту сухожилка надостьового м’язу за допомогою Arthrex DX ReinforcementMatrix.

 

Контакти:

E-mail: o_strafun@ukr.net

Телефон: +38 (068) 100-28-55