Страфун Олександр Сергійович
  • кандидат медичних наук
  • лікар ортопед-травматолог
  • Володіє сучасними технологіями хірургічних втручань в хірургії плечового, ліктьового, колінного суглобів, різноманітними способами відновлення сухожилків ротаційної манжети плечового суглоба, суглобової губи лопатки, зв’язкового апарату колінного суглоба, остеосинтезу, мікрохірургічною пересадкою комплексів тканин
  • стаж роботи - більше 10 років
  • молодший науковий співробітник
    Відділення мікрохірургії та реконструктивно-відновної хірургії верхньої кінцівки

Контакти:

E-mail: o_strafun@ukr.net

Телефон: +38 (068) 100-28-55Народився 12 березня 1982 року в родині лікарів.

З 1998 по 2004 рік навчався в НМУ ім. О. О. Богомольця за фахом “лікувальна справа”.

У 2006 році закінчив інтернатуру за фахом «травматологія-ортопедія», після чого пройшов за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника в клініку мікрохірургії та реконструктивної хірургії ДУ «ІТО НАМН України».

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Мікрохірургічна пересадка складного васкуляризованого трансплантата малогомілкової кістки в лікуванні хворих з дефектами діафіза довгих кісток» (2009 р.). Має більше 50 друкованих праць, з яких 30 статей у наукових журналах, 3 патенти, декілька методичних рекомендацій та 5 закордонних публікацій. Наукові досягнення висвітлив у  наукових доповідях та лекціях на конгресах в Україні та  світі. Є визнаним науковцем, активним членом таких організацій, як Міжнародна асоціація ортопедів-травматологів (SICOT), Європейська асоціація хірургів плечового та ліктьового суглоба (SECEC), асоціації ортопедів-травматологів України. Багаторазово   виступав на засіданнях обласних товариств травматологів, міжнародних конференціях та з’їздах в Україні. Виступав з науковими доповідями у Великобританії, Іспанії, Бразилії, Польщі, ОАЕ, Канаді, Росії. Активно поглиблював свої знання та практичні навички за кордоном на спеціалізованих тематичних курсах в Італії, Великобританії, Франції, Нідерландах, Німеччині, Польщі, ОАЕ.

Володіє сучасними технологіями хірургічних втручань в хірургії плечового, ліктьового, колінного суглобів, різноманітними способами відновлення сухожилків ротаційної манжети плечового суглоба, суглобової губи лопатки, зв’язкового апарату колінного суглоба, остеосинтезу, мікрохірургічною пересадкою комплексів тканин. Особисто виконав понад 1500 відкритих та артроскопічнихоперативних втручань. Працює над науковим та практичним розвитком проблем лікування травм та захворювань плечового та ліктьового суглоба, удосконаленням методик їх реконструктивно-відновного лікування. Крім того протягом останніх 5 років  вперше в Україні виконав  постановку біодеградуючого балону OrthoSpaceInSpace в субакроміальний простір, артроскопічну резекцію остеофітів на грудній частині лопаткової кістки при синдромі клацаючої лопатки, артроскопічне заміщення дефекту сухожилка надостьового м’язу за допомогою Arthrex DX ReinforcementMatrix.

Контакти:

E-mail: o_strafun@ukr.net

Телефон: +38 (068) 100-28-55