Лєсков  Володимир Григорович


Після закінчення у 1982 році Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця, робота його була пов’язана з Інститутом травматології та ортопедії НАМН України. Лєсков В.Г. працює в клініці мікрохірургії та реконструктивно – відновлювальної хірургії верхньої кінцівки інституту, спочатку на посаді лікаря, в квітні 1984 р. пройшов за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника. З вересня 1986 року по січень 1991р. працював на посаді лікаря –травматолога у 408 військовому шпиталі м. Києва, з лютого 1991р. знову працює в Київському Національному інституті ортопедії та травматології на посаді лікаря ортопеда-травматолога. В жовтні 1995р. пройшов за конкурсом на посаду наукового співробітника. У 1999р. захистив кандидатську дисертацію на тему, «Діагностика та лікування ішемічної контрактури стопи». У липні 2002р. пройшов за конкурсом на посаду старшого наукового співробітника. У серпні 2010 р. переведений на посаду лікаря ортопеда - травматолога клініці мікрохірургії та реконструктивно–відновлювальної хірургії верхньої кінцівки. Лєсков Володимир Григорович – висококваліфікований ортопед–травматолог вищої категорії, володіє широким арсеналом сучасних методів діагностики, лікування та реабілітації хворих з травмами, наслідками травм та захворюваннями опорно–рухової системи. Володимир Григорович виконує щорічно до 100 складних хірургічних втручань, окрім того навчає молодих хірургів.

Лєсков В.Г. автор більш 30 наукових праць, зокрема однієї монографії, 2 методичних рекомендацій, має одне авторське свідоцтво.

З 1991 року Володимир Григорович працює лікарем збірної команди України з кік-боксінгу, був головним лікарем на чемпіонатах європи та світу з кік-боксінгу. Консультує та лікує професіональних спортсменів з єдиноборств, гімнастики та інших видів спорту. Займається діагностикою, лікуванням та реабілітацією хворих з патологією опорно-рухового апарату у професійних музикантів.

Певне місце в житті Лєскова В.Г. займає громадська діяльність; він є членом спеціалізованої Вченої ради по захисту дисертацій ДУ ІТО НАМНУ. Активно приймає участь у створенні музею історії інституту

Володимир Григорович- безмежно відданий улюбленій справі, користується повагою і авторитетом у співробітників інституту.