Лєсков  Володимир Григорович

Контактна інформація:
Моб: +38 (050) 536 45 90
E-mail: sergion@bigmir.netПісля закінчення у 1982 році Київського медичного інституту ім. О. О. Богомольця, робота його була пов'язана з Інститутом травматології та ортопедії НАМН Украïни. Лесков В.Г. працює в клініці мікрохірургії та реконструктивно-вiдновлювальної хірургії верхньої кінцівки інституту, спочатку на посаді лікаря, в квітні 1984 р. пройшов за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника. З вересня 1986 року по січень 1991р. працював на посадi лiкаря-травматолога у 408 військовому шпиталі м. Києва, з лютого 1991р. знову працює в Київському Національному інституті ортопедії та травматології на посаді лікаря ортопеда-травматолога. В жовтні 1995р. пройшов за конкурсом на посаду наукового співробітника. У 1999р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Діагностика та лікування ішемічної контрактури стопи». У липні 2002р. пройшов за конкурсом на посаду старшого наукового співробітника. У серпні 2010 р. переведений на посаду лікаря ортопеда-травматолога клініки мікрохірургії та реконструктивно-відновлювальної хірургії верхньої кінцівки.

Лесков Володимир Григорович - висококваліфікований ортопед-травматолог вищої категорії, володіє широким арсеналом сучасних методів діагностики, лікування та реабілітації хворих з травмами, наслідками травм та захворюваннями опорно-рухової системи. Активно займається лікуванням спортивної травми, травм кисті у боксерів, захворювань кисті у музикантів.

Володимир Григорович виконує щорічно до 100 складних хiрургiчних втручань, окрім того навчає молодих ортопедів-травматологів.

Лесков В.Г. автор більш 40 наукових праць, зокрема однієї монографії, 2 методичних рекомендацiй, має одне авторське свідоцтво.

З 1991 року Володимир Григорович працює лікарем збірної команди України з кік боксiнгу, був головним лікарем на чемпіонатах Європи та світу з кік-боксингу. Консультує та лiкує професіональних спортсменів з єдиноборств, гімнастики та iнших видів спорту. Займається діагностикою, лікуванням та реабілітацією хворих з патологією опорно-рухового апарату у професійних музикантів.

Певне місце в житті Лескова В.Г. займає громадська діяльність,  вiн є членом спеціалізованої Вченої ради по захисту дисертацій ДУ ТО НАМНУ.

3 2018 року призначено Володимира Григоровича завідувачем музею iнститута травматології,  відкриття якого вiдбулося на 100-річчя інститута у 2019 році

Володимир Григорович - безмежно відданий улюбленій справі, користується повагою і авторитетом у співробітників інституту.