Безуглий Артур Анатолійович

Онлайн запис на прийом: https://bumpix.net/32047Народився 10 квітня 1975 року в родині вчителів середньої школи.

У 1994 році закінчив медичне училище в м. Берислав, Херсонської області за спеціальністю фельдшер-акушер. Працював на посаді медсестри в реанімаційному відділенні. З 1995 по 2001 рік навчався в НМУ ім. О. О. Богомольця за фахом “лікувальна справа”.

У 2003 році закінчив інтернатуру за фахом «травматологія-ортопедія», після чого пройшов за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника в клініку мікрохірургії та реконструктивної хірургії ДУ «ІТО НАМН України».

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Профілактика, діагностика та лікування ускладнень, які виникають після відновлення сухожилків згиначів пальців кисті в критичній зоні» (2010 р.). Має більше 80 друкованих праць, з яких 2 монографії, 30 статей у наукових журналах, 5 патентів, декілька методичних рекомендацій та 6 закордонних публікацій. Наукові досягнення висвітлив у 65 наукових доповідях та лекціях на конгресах, а також у виступах по радіо. Є визнаним науковцем, активним членом таких організацій, як Європейська Асоціація Хірургів Кисті (FESSH) з 2014 року, ВГО «Українська Асоціація хірургії кисті», асоціації ортопедів-травматологів України.

Особисто виконав понад 1700 відкритих оперативних втручань. Крім того протягом останніх 5 років виконав понад 250 малоінвазивних втручань по відновленню функції пальців кисті. Працює над науковим та практичним розвитком проблем лікування травм кисті та удосконаленням методик реконструктивно-відновного лікування Володіє сучасними технологіями хірургічних втручань в хірургії кисті, різноманітними способами відновлення сухожилків, нервів, остеосинтезу, пластики шкіри, мікрохірургічною пересадкою комплексів тканин. Багаторазово   виступав на засіданнях обласних товариств травматологів, міжнародних конференціях та з’їздах в Україні. Виступав з науковими доповідями в Данії, Іспанії, Румунії, Польщі, Білорусі, Росії. Активно поглиблював свої знання та практичні навички за кордоном на спеціалізованих тематичних курсах в Італії, Франції, Росії.

Приймає активну участь у суспільному житті. Є заступником Голови профкому ДУ «ІТО НАМН України», активним організатором багатьох конференцій та з’їздів в Україні. Створив наукову базу даних, яка постійно поповнюється та нараховує більше 6 тисяч публікацій співробітників установи. Створив клінічну базу даних для ведення стаціонарної історії та поліклінічного прийому ортопедичних хворих із дотриманням документальних нормативів МОЗ України.  Неодноразово нагороджений почесними грамотами Президії НАМН України та іншими відзнаками.

Онлайн запис на прийом: https://bumpix.net/32047

Сторінка у фейсбук: https://www.facebook.com/arthur.bezuglyi

Авторські лекції та презентації: https://www.youtube.com/playlist?list=PLF5CDDD9B45B00D14