Костогриз Юрій Олегович
  • Лікар другої категорії
  • консервативне та хірургічне лікування травм, остеоартрозу, системних захворювань сполучної тканини (ревматоїдний артрит, анкілозивний спондилоартрит) колінного суглоба
  • Стаж роботи – 7 років
  • молодший науковий співробітник, клініка №3, «Відділ захворювань суглобів у дорослих»
    Відділення захворювання суглобів у дорослих


Навчався в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця з 2005 по 2011 роки на 1-му медичному факультеті. Був старостою гуртка по травматології та ортопедії. Після закінчення університету проходив інтернатуру за спеціальністю «Травматологія та ортопедія» на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» з 2011 по 2013 роки. З 2013 по 2014 рік (протягом кількох місяців) працював лікарем ортопедом-травматологом у «Відділ реабілітації», а в 2014 році за конкурсом був обраний на посаду молодшого наукового співробітника «Відділ захворювань суглобів у дорослих» ДУ «ІТО НАМН України».

Є дійсним членом «Товаристваартроскопічної хірургії суглобів» (AGA), «Європейського товариства спортивної травматології, хірургії коліна та артроскопії» (ESSKA), «Української асоціації спортивної травми, хірургії коліна та артроскопії» (УАСТКА), товариства «Київського осередку Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціaція ортопедів-травматологів”».

Автор та співавтор понад 20 друкованих праць, 30 доповідей на конференціях, має 1 патент. Активний учасник Всеукраїнських та міжнародних з’їздів, конгресів та конференцій ортопедів-травматологів, ревматологів та молодих вчених.

Працюю над кандидатською дисертацією на тему «Діагностика та лікування пігментного віллонодулярного синовіту колінного суглоба».

Навчання:

2010 рік – стажуванняпо артроскопії колінного суглобав WienerPrivatklinik у проф. Р. Шабуса.

2015 рік – Спеціалізований курс «Лікування дефектів хряща колінного суглоба з використанням колагенових імплантатів ChondrofillerGel, ChondrofillerLiquid.

2015 рік -«Reversshoulderreplacementinstructingcourse».

2016 рік - «Первинне ендопротезування колінного суглоба із застосуванням системи GENESISII з балансом зв’язок».

2016 рік – Теоретично-практичний курс першого рівня Школи кінезіотейпування.

2017 рік - «IVKyivshouldercourse: міжнародний навчальний курс з хірургії плеча».

2018 рік –Тематичнеудосконалення «Артроскопія колінного та плечового суглобів».