Костогриз Юрій Олегович
  • Кандидат медичних наук
  • Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
  • консервативне та хірургічне лікування травм, остеоартрозу, системних захворювань сполучної тканини (ревматоїдний артрит, анкілозивний спондилоартрит) колінного суглоба
  • Стаж роботи – 7 років
  • молодший науковий співробітник, кандидат медичних наук
    Відділення захворювань суглобів у дорослих

Контакти:
E-mail: arzt@i.ua
Телефон: +38 (066) 808-36-43Навчався в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, який закінчив у 2011 році, на 1-му медичному факультеті. Був старостою гуртка по травматології та ортопедії. 2014 році за конкурсом був обраний на посаду молодшого наукового співробітника у «Відділ захворювань суглобів у дорослих» ДУ «ІТО НАМН України».

Є дійсним членом «Товариства артроскопічної хірургії суглобів» (AGA), «Європейського товариства спортивної травматології, хірургії коліна та артроскопії» (ESSKA), «Української асоціації спортивної травми, хірургії коліна та артроскопії» (УАСТКА), товариства «Київського осередку Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціaція ортопедів-травматологів”».

Автор та співавтор понад 20 друкованих праць, 30 доповідей на конференціях, має 1 патент. Активний учасник Всеукраїнських та міжнародних з’їздів, конгресів та конференцій ортопедів-травматологів, ревматологів та молодих вчених.