Герасименко Сергій Іванович

Контакти:
E-mail: kievorto3@gmail.com
Телефон: +38 (067) 232-02-85Герасименко Сергій Іванович – завідувач відділу захворювань суглобів у дорослих ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» (в минулому Республіканський центр ендопротезування суглобів), доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України. В 1975 році закінчив Київський інститут О.О. Богомольця та був направлений на роботу до Київського НДІ травматології та ортопедії, де пройшов шлях від лікаря до професора, керівника клініки захворювань суглобів у дорослих, заступника директора з науково-лікувальної роботи ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». Стаж наукової та науково-педагогічної роботи перевищує 35 років.

В 1975 році закінчив Київський інститут О.О. Богомольця та був направлений на роботу до Київського НДІ травматології та ортопедії, де пройшов шлях від лікаря до професора, керівника клініки захворювань суглобів у дорослих, заступника директора з науково-лікувальної роботи ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». Стаж наукової та науково-педагогічної роботи перевищує 35 років.

Керівник багатьох науково-дослідних робіт. Протягом довгих років був Головним ортопедом-травматологом Міністерства охорони здоров’я України. Член редакційної колегії журналу «Вісник ортопедії, травматології та протезування», член ученої ради ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», член спеціалізованої вченої ради захисту кандидатських та докторських дисертацій при ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», член Президії правління асоціації ортопедів-травматологів України, член Президії правління асоціації ревматологів України, член Всесвітньої організації хірургів-ортопедів-травматологів (SICOT), член Американської академії хірургів-ортопедів (AAOS). Підготував цілий ряд кандидатів і докторів медичних наук, серед яких є вже і професори.

Автор більш ніж 350 наукових праць, в тому числі 10 монографій, автор 15 винаходів та патентів. Основними напрямками наукової та практичної діяльності є діагностика та лікування різних захворювань та травм опорно-рухового апарату.

Для вдосконалення знань та практичних навичок відвідує ортопедичні клініки Німеччини, Великобританії, Франції, Чехії, США, Південної Кореї.

Нагороджений Грамотою Верховної Ради України, Грамотою Кабінету Міністрів, отримав почесне звання «Заслужений лікар України», нагороджений знаком «Відмінник охорони здоров’я СРСР», в 2005 році – лауреат Міжнародної премії з медицини ім. Х.Х. Реккевега.