Бабко Андрій Миколайович
  • доктор медичних наук
  • лікар вищої категорії по спеціалізації травматологія та ортопедія
  • ендопротезування плечового, ліктьового, кульшового та колінного суглобів, консервативне та оперативне лікування захворювань кістково-м’язової системи та суглобів
  • Стаж роботи – 23 роки
  • Старший науковий співробітник відділу захворювань суглобів у дорослих
    Відділення захворювання суглобів у дорослих


У 1995 році закінчив  Український державний медичний університет ім. акад. О.О. Богомольця, за спеціальністю “лікувальна справа”. З 1997 працював на посаді лікаря, а з 2000 обраний за конкурсом на посаду молодшого наукового співробітника,  з 2003 – наукового співробітника, а з 2005 – старшого наукового співробітника відділу захворювань суглобів у дорослих. У 2017 році був переатестований на вищу категорію лікаря ортопеда-травматолога.

У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Комплексне ортопедичне лікування синовіту колінного суглоба у хворих на ревматоїдний артрит”, а у 2016 – докторську дисертацію «Комплексне ортопедичне лікування хворих на ревматоїдний артрит з ураженням верхньої кінцівки».

Є автором 78 наукових  робіт,  в тому числі 3 монографій,  відповідальним виконавцем науково-дослідних робіт ДУ «ІТО НАМН України».

Основними напрямками наукової та практичної діяльності є діагностика та лікування різних захворювань і травм опорно-рухового апарату та їх наслідків, а саме, остеоартрозу суглобів верхніх та нижніх кінцівок, ревматоїдного артриту, системного червоного вовчаку та анкілозивного спондиліту.

Нагороджений Почесною Грамотою Національної академії медичних наук України, в 2005 році став лауреатом Міжнародної премії з медицини ім. Х.Х. Реккевега.

Закінчив курси: курси АО 2011, 2013, 2014 роки; учасник міжнародних конференцій та симпозіумів з питань складного та ревізійного ендопротезування суглобів ( сертифікати додаються)