Заєць Володимир Борисович
  • кандидат медичних наук
  • лікар ортопед-травматолог вищої категорії
  • Основні наукові дослідження присвячені сучасним малоінвазівним артроскопічним втручанням на колінному та плечовому суглобах, вдосконаленню методики лікування пошкоджень Ахіллового сухожилку.
  • науковий співробітник відділення травматології та ортопедії дорослих
    Відділення травматології та ортопедії дорослих


Заєць Володимир Борисович, 1976 р.н., освіта вища медична. Закінчив НМУ ім. О.О. Богомольця в 1999 році. В 2001 році пройшов спеціалізацію за фахом лікар ортопед-травматолог на базі КМАПО ім. Шупика О.О.

З 2001 по 2005 рік працював у відділенні фізіології та патології опорно рухового апарату Інституту геронтології НАМН України на посаді лікаря ортопеда-травматолога. З 2007 по 2015 рік працював у відділі спортивної та балетної травми на посаді наукового співробітника, а з 2015 року переведений на посаду наукового співробітника відділення травматології та ортопедії для дорослих ДУ «ІТО НАМН України».

В 2013 році пройшов підвищення кваліфікації та отримав вищу категорію за спеціальністю ортопедія та травматологія, має ступінь кандидата медичних наук.

За спеціальністю ортопедія-травматологія працює 19 років. У співавторстві має вісім деклараційних патентів України на винахід, співавтор однієї монографії та 52 статей у наукових журналах, автор 58 доповідей на наукових конференціях та семінарах.

Кожен рік виконує близько 150 оперативних втручань різної категорії складності. Основні наукові дослідження присвячені сучасним малоінвазівним артроскопічним втручанням на колінному та плечовому суглобах, вдосконаленню методики лікування пошкоджень Ахіллового сухожилку. Постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації, проходить стажування на курсах з артроскопії колінного, кульшового, гомілково-ступневого та плечового суглобів у провідних центрах та клініках Польщі, Германії, Великобританії. Бере участь як доповідач у міжнародних з'їздах, наукових конференціях, симпозіумах, активно долучається до науково-дослідницької діяльності відділу.