Автомєєнко Євген Миколайович

Основними напрямками наукової та практичної діяльності є діагностика та лікування (як консервативне так і оперативне) різних захворювань і травм опорно-рухового апарату та їх наслідків, а саме: остеоартрозу суглобів верхніх та нижніх кінцівок, ревматоїдного артриту, анкілозивного спондиліту.Автомєєнко Євген Миколайович – кандидат медичних наук, науковий співробітник, лікар ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії. Клініка №10, відділ пошкоджень опорно-рухового апарату та проблем остеосинтезу ДУ «ІТО НАМН України». Стаж роботи з 2008 р. (15 років).

Після закінчення в 2008 році Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходив інтернатуру зі спеціальності «травматологія і ортопедія» на базі стажування в Інституті травматології та ортопедії НАМН України по 2010 р.. 30 грудня 2010 року склав на відмінно іспит - було присвоєно звання лікаря - спеціаліста за спеціальністю «ортопедія і травматологія». Зарахований на посаду лікаря ортопеда травматолога в ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» де і працює по теперішній час.

Захистив кандидатську дисертацію на тему «Тотальне ендопротезування колінного суглоба за наявності фронтальних деформацій у хворих на ревматоїдний артрит» (2020 р.). Має більше 30 друкованих праць, з яких 23 статті у наукових журналах, методичні рекомендації та 4 публікації Scopus та Web of science. Бере участь як доповідач у міжнародних з'їздах, наукових конференціях, симпозіумах, активно долучається до науково-дослідницької діяльності відділу. Співвиконавець наукової тематики, котра виконується у клініці. Являється членом товариства «Київського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціaція ортопедів-травматологів».

Активно поглиблював свої знання та практичні навички за кордоном на спеціалізованих тематичних курсах в Австрії, Німеччині, Італії, Польщі, Туреччині, Казахстані. Основними напрямками наукової та практичної діяльності є діагностика та лікування (як консервативне так і оперативне) різних захворювань і травм опорно-рухового апарату та їх наслідків, а саме: остеоартрозу суглобів верхніх та нижніх кінцівок, ревматоїдного артриту, анкілозивного спондиліту. За рік самостійно виконує 100 + оперативних втручань, більше 1500 пацієнтів.

Ендопротезування:

  • Ендопротезування кульшового суглоба
  • Ендопротезування колінного суглоба
  • Ревізійне ендопротезування кульшового та колінного суглобів
  • Ендопротезування плечового суглоба
  • Ендопротезування ліктьового суглоба

Артроскопія:

  •  Плечового суглоба
  •  Ліктьового суглоба
  •  Кульшового суглоба
  •  Колінного суглоба
  •  Гомілковоступневий

Сучасні методи остеосинтезу (черезкістковий, накістковий, інтрамедулярний металоостеосинтез).

Контакти:

E-mail: doctor_e@ukr.net,

Телефон: +38 (096) 66-70-620