Ліненко Олександр Миколайович

Має 96 друкованих праць, 12 раціоналізаторських пропозицій, 3 патентиСтарший науковий співробітник, кандидат мед. наук, лікар вищої категорії після закінчення Київського медичного інституту ім. акад. О. О. Богомольця в 1992 році і згідно розподілу МОЗ України був направлений на роботу в Український науково-дослідний інститут травматології та ортопедії (нині ДУ «Інститут травматології та ортопедії Національної Академії медичних наук України»), де працює по сьогоднішній день на посаді старшого наукового співробітника відділу кістково-гнійної хірургії.

В 2001 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Особливості перебігу та лікування хворих на післятравматичний остеомієліт, що потерпіли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС”. На основі проведених досліджень були виявлені особливості перебігу гнійно-запальних процесів кісток у хворих, що перебували в умовах довготривалої дії радіації.

Має 96 друкованих праць,12 раціоналізаторських пропозицій, 3 патенти.

На сьогоднішній день працює над проблемою оптимізації репаративної регенерації кісток у хворих на післятравматичний остеомієліт.