Колов Геннадій Борисович

Завідувач відділенням кістково-гнійної хірургії ДУ «ІТО НАМН України», кандидат мед.наук, лікар вищої категоріїЗавідувач відділенням кістково-гнійної хірургії ДУ «ІТО НАМН України», кандидат мед.наук, лікар вищої категорії.

В 2000 році після закінчення Вінницького Державного медичного Університету пройшов інтернатуру з ортопедії та травматології в МКЛ №2 м. Вінниця. В 2003 році зарахований до клінічної ординатури Інституту травматології та ортопедії. Під час навчання в ординатурі зацікавився хірургією інфекції кісток та суглобів.

В 2005 році зарахований до 1-ї клініки Інституту травматології та ортопедії на посаду лікаря ортопеда-травматолога. Дисертаційна робота на тему: «Діагностика та лікування інфекційних ускладнень після ендопротезування кульшового та колінного суглобів» була захищена у 2008 році.

У 2009 році обраний на посаду наукового співробітника відділу кістково-гнійної хірургії, а в 2020 році – провідного наукового співробітника.

Працює над докторською дисертацією з проблем інфекційних ускладнень після металоостеосинтезу кісток.

Геннадій Борисович постійно підвищує свій професійний рівень та є спікером на закордонних конференціях та в клініках Німеччини, США, Франції, Португалії, Австрії, Польщі, Угорщині, Данії та інших країнах.

Колов Г.Б. виконує надскладні реконструктивні втручання на кістках та суглобах при інфекційних ускладненнях та при наслідках травм кінцівок. Має біля 80 друкованих праць та патенти на винахід.

вул. Бульварно-Кудрявська, 27
м. Київ, 01601
gennadiikolov@gmail.com
+380503138962 (мобільний) Viber, WhatsApp, Telegram