консультації та обстеження


Режим роботи:

  • КТ/МРТ: 09:00-16:00
  • Рентген: 09:00-15:00
  • Інші відділення: 09:00-16:00
  • У вихідні дні - за домовленістю

Адреса:

  • вул. Бульварно-Кудрявська,27,
    Київ, 01601, Україна
  • Чеховський провулок, 7,
    Київ, 01601, Україна

Фото Гайко О.Г.Завідувач відділу — 
ГАЙКО Оксана Георгіївна 
доктор медичних наук

 

 

 

 

 

 

 

 

У відділі працюють 6 наукових співробітників, з них 2 доктори наук та 4 кандидати медичних наук і 6 лікарів.

На базі відділу створений Центр остеопорозу для надання діагностичної та лікувально-профілактичної допомоги дорослим та дітям із захворюваннями, що супроводжуються остеопорозом.
Співробітниками відділу проводяться щоденні обстеження та консультації пацієнтів.

Щорічно за вказаними методами проходять обстеження понад 10 000 стаціонарних та амбулаторних хворих, виконується близько 15 000 досліджень.

Відділ приймає активну участь у науково-дослідних роботах інституту, опубліковано понад 400 наукових праць, зокрема 3 монографії. Пріоритетними напрямками роботи відділу є рання діагностика вродженої патології кульшового суглоба, травматичні ушкодження суглобів та периартикулярних структур, діагностика та лікування нервово-м’язової патології у хворих з різноманітними ортопедичними захворюваннями та травматичними ушкодженнями скелета.

 

Статті:

Основні напрямки науково-практичної діяльності:

МРТ - магнітно-резонансна томографія


У нашому відділенні магнітно-резонансна томографія проводиться на апараті Philips Achieva 1.5 тесла, канальний, (виробництво Нідерланди). Дана машина комбінує в собі все необхідне для отримання зображення високої якості.

КТ - комп’ютерна томографія


Проведення комп’ютерної томографії (КТ) – швидкий, безпечний і безболісний спосіб отримати повну інформацію про свій організм. Висновок за результатами КТ видається пацієнту на руки в день дослідження.

Рентген


рентгенографія суглобів – (за вимогою лікарів виконується з навантаженням), рентгенографія верхніх та нижніх кінцівок, рентгенографія хребта у тому числі з функціональними пробами

Рентгенівська денситометрія


Подвійна енергетична рентгенівська абсорбціометрія (DXA). Являється «золотим стандартом» у діагностиці остеопорозу.

Електроміографія


ЕМГ є діагностичною процедурою для оцінки стану м’язів, нервів і нервових клітин, які їх контролюють. Метод допомагає виявити причину таких частих проблем, як м’язова слабкість в кінцівках, порушення чутливості (оніміння і ін.)

Реовазографія


Реовазографія – метод дослідження, який відображає стан загального регіонарного кровотоку в досліджуваному органі, оснований на регістрації коливань опору живої тканини організму перемінному току високої частоти, реєстрація пульсових коливань судин.

Доплерографія


Дізнатися про стан Ваших судин, оцінити ризик розвитку захворювань судинної системи можна за допомогою сучасного методу обстеження кровоносних судин – ультразвукової доплерографії (УЗДГ). Доплерографія – це метод обстеження, який не має вікових обмежень, безболісний, нешкідливий для здоров’я.