Опублікований: 19.07.2018
XXIII FESSH 2018 - Конгрес Федерації  Європейських товариств хірургії кисті

З 13 по 16 червня в місті Копенгаген (Данія) проходив головний щорічний світовий захід присвячений хірургії та реабілітації кисті - Конгрес Федерації  Європейських товариств хірургії кисті FESSH 2018. В конгресі прийняло участь близько2200 учасників, програма конференції вразила інтенсивністю та насиченістю, всього було подано більше 1200 заявок на доповідь, з яких було презентовано  більше 300, з усними доповідями виступили д.мед.н. Курінний І.М., к.мед.н. Тимошенко С.В., Лисак А.С. та презентували постерні доклади д.мед.н. Долгополов О.В., к.мед.н. Безуглий А.А. та Безрученко С.О.З курсом лекцій та доповідей на найактуальніші теми виступили провідні фахові спеціалісти світу, які ділились досвідом та обговорювали наукові досягнення та практичні результати у лікуванні патології верхньої кінцівки. Впродовж роботи конференції була проведена одночасно в п’яти залах низка секційних засідань, присвячених найбільш актуальним проблемами хірургії кисті, ліктьового суглоба, пошкодження периферійних нервів і плечового сплетіння, зокрема ендопротезуванню кистьового суглоба та мілких суглобів кисті, мікрохірургії, проблемам сухожилків, артроскопії кистьового суглоба та спортивної травми.

Ну і, звичайно, як і кожний тематичний конгрес - FESSH – це не тільки наукові доповіді, а і насамперед творча зустріч професійних побратимів, дружба яких кріпиться в незатійливих професійних дискуссіях та розповідях під час кава-брейків та дружньої вечері, забезпечених організаторами з’їзду.

На фото ви можете побачити співробітників Інституту зі світовими фахівцями в хірургії кисті.

Підписи до фото:

Фото 1 - Безуглий А.А., prof. DonaldLalonde, Лисак А.С. Професор DonLalonde – активний популяризатор та впроваджувач нового напрямку в хірургії кисті - «wideawake» та WALANT хірургія.

Фото 2 - Безрученко С.О. з Diego L. Fernandez – провідним хірургом верхньої кінцівки, активним членом численних міжнародних професійних товариств, автором класифікації переломів дистального епіметафізу променевої кістки, яка на сьогоднішній день є найпопулярнішою у світі, та відомої книги “FracturesoftheDistal Radius: a practical approach to management”.

Фото 3 - Лисак А.С. з MichelE.H. Boeckstyns – провідним хірургом верхньої кінцівки Данії, президентом ассоціації хірургії кисті Данії та конгресу FESSH 2018, автор відомої монографії «FracturesoftheHandandCarpus. FESSH 2018 InstructionalCourseBook».

Фото 4 - Тимошенко С. В. з Marc Garcia-Elias – відомим хірургом кисті, який здійснює фундаментальні дослідження в біомеханіці кистьового суглоба.

Фото 5 - Делегація співробітників ДУ «ІТО НАМНУ» на XXIII Конгресі Федерації Європейських товариств хірургії кисті (Лисак А.С., Безуглий А.А., Тимошенко С.В., Курінний І.М., Безрученко С.О.).

Інші матеріали