28-29 жовтня 2021 року в Інституті травматології та ортопедії НАМН України відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Регенеративні технології в травматології та ортопедії»

Опублікований: 08.11.2021
Науково-практична конференція з міжнародною участю

28-29 жовтня 2021 року в Інституті травматології та ортопедії НАМН України відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Регенеративні технології в травматології та ортопедії».

Конференція пройшла в гібридному форматі (наживо та онлайн), що не завадило якісній презентації наукових доповідей та проведенню майстер-класів, а також жвавому обговоренню питань за темою наукового зібрання.

Спікерами конференції були провідні українські вчені та науковці з Ізраїлю, Німеччини, Аргентини, Іспанії та Великої Британії.

Учасники конференції розглянули питання фундаментальних засад та стратегії регенеративних технологій в травматології та ортопедії; застосування регенеративних технологій в клініці травматології та ортопедії та суміжних спеціальностей.

У рамках конференції також відбувся лекційний курс з фундаментальних та практичних напрямків застосування регенеративних технологій в травматології та ортопедії та серія майстер-класів.

Конференція цілком виправдала очікувані результати, учасники висловили велику вдячність за організацію такої актуальної події.

Дякуємо усім учасникам за плідну та конструктивну співпрацю, гарний настрій, нові ідеї та натхнення!

Інші матеріали