24-25 травня 2018р. у Львові, в конференц-готелі «Супутник» проходила науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання хірургії верхньої кінцівки, артроскопії та спортивної травми»

Опублікований: 08.06.2018
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання хірургії верхньої кінцівки, артроскопії та спортивної травми»

Конференцію проводили ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів», ВГО «Українська асоціація спортивної травматології, хірургії коліна та артроскопії» та ВГО «Українська асоціація хірургії кисті».

У роботі конференції взяли участь провідні вітчизняні фахівці та науковці з США, Франції, Німеччини, Австрії, Італії, Польщі, Китаю, Росії.

Конференція представлена у реєстрі переліку заходів, що проводитимуться у 2018 році Міністерством охорони здоров’я та Національною академією медичних наук України.

Конференція підтримується Міжнародною організацією артроскопії, хірургії колінного суглоба та ортопедичної спортивної медицини і є в переліку міжнародних ортопедичних конгресів SICOT, ISAKOS.

Відкривали конференцію академік НАМН України Гайко Г.В., академік НАМН України Зіменковський Б.С., член-кореспондент НАМН України Страфун С.С., професор Коструб А.О., Микитчак І.В., Зуб В.І.

На конференції були розглянуті питання травм та захворювань плеча та плечового поясу, артроскопії суглобів та ендоскопії м’яких тканин, проблемні питання та ускладнення верхньої кінцівки, хірургії ліктьового суглоба, хірургія кисті та зап’ястку. Проходив круглий стіл, були прийняті резолюції конференції.

Також були розглянуті питання і заслухані доповіді з нових напрямків в лікуванні спортивної травми, резолюції конференціїтакожбули прийняті.

Надані електронні постерні доповіді.

Виступали с доповідями учасники конференції. Прізвища та назви доповідей можна знайти в електронній версії програми конференції.

Інші матеріали