1-6 травня 2018 року в м. Вашингтон (США) відбувся Міжнародний конгресс з клінічної нейрофізіології (31 st International Congress of Clinical Neurophysiology, ICCN), в якому взяли участь лікарі функціональної та ультразвукової діагностики, неврологи, електрофізіологи з усього світу, в тому числі з України (ДУ «ІТО НАМНУ», завідуюча відділом, старший науковий співробітник відділу діагностики, д.м.н. Гайко О.Г.)

Опублікований: 07.06.2018
Міжнародний конгрес з клінічної нейрофізіології

http://iccn2018.acns.org/

Программа ICCN включала теоретично-практичні курси та семінари (2 дні),  а також секційні засідання  - лекції та доповіді, присвячені новітнім науковим досягненням в клінічній нейрофізіології (3 дні).

Основні питання, що розглядалися: електроміографія в діагностиці нерво-м’язової патології (набутих та спадкових поліневропатіях, боковому аміотрофічному склерозі - БАС,  міастенії та прогресуючих м’язових дистрофіях та інш), електроенцефалографія (епілепсія), діагностична транскраніальна магнітна стимуляція, ультразвукове дослідження периферичних нервів, нейрофізіологічний інтраопераційний моніторинг та інш.

Інші матеріали