10-13 жовтня 2018 року в м. Вашингтон (США) відбулася щорічна конференція Американської асоціації з нервово-м’язової патології та електродіагностики (American Association of Neuromuscularand Electrodiagnostic Medicine, AANEM). https://www.aanem.org/getmedia/

Опублікований: 23.11.2018
10-13 жовтня 2018 року в м. Вашингтон (США) відбулася щорічна конференція Американської асоціації з нервово-м’язової патології та електродіагностики

Кожного року Міжнародна федерація клінічних нейрофізіологів надає премію (грант) 15-20 лікарям з більш ніж 130 країн світу для участі в цьому заході. В 2018 році премію отримала і лікар нашого закладу – Гайко Оксана Георгіївна, доктор медичних наук, завідувач відділу функціональної діагностики ДУ “Інститут травматології та ортопедії”.

Программа AANEM конференції включала теоретично-практичні курси (workshops) та секційні засідання - лекції та доповіді на тему останніх наукових досягнень в діагностиці та лікування хворих з різноманітною нервово-м’язовою патологією (радікулопатіями, поліневропатіями, міопатіями, боковим аміотрофічним склерозом-БАС тощо).

На конференції було представлено дві стендові доповіді на тему “Клініко-електроміографічні особливості відновлення функції у хворих з ушкодженням променевого нерва внаслідок перелому плечової кістки: консервативне та оперативне лікування” та “Електроміографічні та ультразвукові дослідження у пацієнтів з наслідками післятравматичного гострого компартмент синдрому кінцівок”.
Інші матеріали