Грицай Николай Павлович

Автор более 200 научных работ, в том числе 3 монографий, посвященных изучению особенностей клинического течения, поиска методов и пластических материалов для комплексной терапии костно-гнойной инфекции в зависимости от генеза патологического процесса, его локализации, возраста пациентов и влияния хронического ионизирующего облучения на организм больных.Спеціалізується на:
– Лікуванні наслідків травм кінцівок (деформацій, вкорочень).
– Реконструктивно-відновлювальних ортопедичних втручаннях після інфекційних ускладнень в тому числі після металоостеосинтезу (накладного, внутрішньокісткового и чрезкісткового).
– Лікуванні остеомиеліту кінцівок методом керованого чрезкісткового остеосинтезу за Ілізаровим.
– Лікуванні несправжніх суглобів, кісткових дефектів, незрощених переломів (з/без шкірного дефекту), ускладнених та неускладнених інфекційним процесом.
– Лікуванні гематогенного остеомиеліту різної локалізації, в тому числі і атипових форм у дорослих та дітей (абсцес Броді, остеомиеліт Гарре, пухлиноподібних).
– Вільній і невільній кістковій пластиці в лікуванні хронічного остеомиеліту опорно-рухового апарату у дорослих і дітей.
– Лікуванні гнійних ускладнень після ендопротезування суглобів.
– Тимчасовому спейсеруванні великих суглобів після гнійних уражень (гнійні артрити, гнійні ускладнення після первинного ендопротезування з послідуючим реендопротезуванням).