Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Профілактика, діагностика та лікування остеоартрозу плечового суглоба»


PHOTO

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Профілактика, діагностика та лікування остеоартрозу плечового суглоба»

Відгук офіційного опонента доктора медичних наук, старшого ординатора високоспеціалізованого центру ортопедії, ендопротезування та реконструктивної травми КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова Вінницької обласної Ради» Луцишина В.Г. на дисертаційну роботу Сергієнко Р.О. «Профілактика, діагностика, та лікування остеоартрозу плечового суглоба», що подається на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Відгук офіційного опонента, доктора медичних наук, професора Борзих Олександра Володимировича на дисертаційну роботу Сергієнко Руслана Олексійовича «Профілактика, діагностика та лікування остеоартрозу плечового суглоба», що представлена на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук

Відгук офіційного опонента завідувача кафедри травматології та ортопедії Запорізького державного медичного університету МОЗ України, доктора медичних наук, професора Головахи М.Л. на дисертаційну роботу Сергієнко Руслана Олексійовича «Профілактика, діагностика та лікування остеоартрозу плечового суглоба», що представлена на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Профілактика, діагностика та лікування остеоартрозу плечового суглоба»