Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта»


PHOTO

Немеш Михайло Михайлович Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта».

Немеш Михайло Михайлович Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта».

Відгук доктора медичних наук, асистента кафедри травматології та ортопедії Львівського національного медичного університету імені Данили Галицького О.І. Королькова на автореферат дисертаційної роботи Немеша Михайла Михайловича «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта» представлена на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Відгук доктора медичних наук, професора, керівника відділу дитячої ортопедії інституту патології хребта ім. Ситенка С.О. Хмизова на автореферат дисертаційної роботи Немеша Михайла Михайловича «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта» представлена на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Відгук доктора медицинских наук, завідувача кафедри травматології та ортопедії Вінницького НМУ ім. М.І. Пирогова В.О. Фіщенка на автореферат дисертаційної роботи Немеша Михайла Михайловича «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта» представлена на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Рецензія офіційного опонента, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Левицького Анатолія Феодосійовича на дисертаційну роботу Немеша Михайла Михайловича «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта» представлену на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Рецензія завідувача кафедри дитячої хірургії, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, доктора медичних наук, професора, Данилова Олександра Андрійовича на дисертаційну роботу Немеша Михайла Михайловича «Діагностика та ортопедичне лікування пацієнтів з хворобою Ерлахера-Блаунта» представлену на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.