Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Рання діагностика та профілактика прогресування післятравматичного та ідіопатичного коксартрозу у дорослих».


PHOTO

Відгук офіційного опонента завідувача відділу патології суглобів ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка Національної академії медичних наук України», заслуженого діяча науки та техніки України, доктора медичних наук, професора В.А.Філіпенко на дисертаційну роботу к.м.н. В.Г. Луцишина «Рання діагностика та профілактика прогресування післятравматичного та ідіопатичного коксартрозу у дорослих» на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Відгук офіційного опонента завідувача кафедри травматології та ортопедії №1 НМАПО ім. П.Л. Шупика, заслуженого діяча науки та техніки України, доктора медичних наук, професора Г.І.Герцена на дисертаційну роботу к.м.н. В.Г. Луцишина «Рання діагностика та профілактика прогресування післятравматичного та ідіопатичного коксартрозу у дорослих» на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Відгук офіційного опонента – Завідувач ортопедо-травматологічним відділенням, керівник обласного центру патології суглобів і ендопротезування КУ «Одеська обласна клінічна лікарня» МОЗ України, м. Одеса, доктор медичних наук, профессор О. М. Поліводана дисертаційну роботу к.м.н. В. Г. Луцишина «Рання діагностика та профілактика прогресування післятравматичного та ідіопатичного коксартрозу у дорослих» на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Дисертація: «Рання діагностика та профілактика прогресування післятравматичного та ідіопатичного коксартрозу у дорослих». Подається на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Рання діагностика та профілактика прогресування післятравматичного та ідіопатичного коксартрозу у дорослих».