Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Вплив застосування вітамінів D3 та Е на зміни структурно-функціонального стану кісткової та хрящової тканин при експериментальній глюкокортикоїд-індукованій остеохондропатії»


PHOTO

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Вплив застосування вітамінів D3 та Е на зміни структурно-функціонального стану кісткової та хрящової тканин при експериментальній глюкокортикоїд-індукованій остеохондропатії».

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Вплив застосування вітамінів D3 та Е на зміни структурно-функціонального стану кісткової та хрящової тканин при експериментальній глюкокортикоїд-індукованій остеохондропатії».

Відгук офіційного опонента, доктора біологічних наук, професора, провідного наукового співробітника відділу клінічної фізіології і патології опорно-рухового апарату ДУ «Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України, на дисертаційну роботу КузіваЄвгенаЛюбомировича що подається на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Вплив застосування вітамінів D3 та Е на зміни структурно-функціонального стану кісткової та хрящової тканин при експериментальній глюкокортикоїд-індукованій остеохондропатії».

Відгук офіційного опонента, доктора медичних наук, керівника ортопедо-травматологічного центру Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова Майко В.М. на дисертаційну роботу Кузіва Є. Л., що подається на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Вплив застосування вітамінів D3 та Е на зміни структурно-функціонального стану кісткової та хрящової тканин при експериментальній глюкокортикоїд-індукованій остеохондропатії».