Дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Тотальне ендопротезування кульшових та колінних суглобів при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит»


PHOTO

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Тотальне ендопротезування кульшових та колінних суглобів при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит»

Дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Тотальне ендопротезування кульшових та колінних суглобів при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит»

Відгук офіційного опонента - завідуючий науково-організаційним відділом Державної установи «Інститут патології хребта та суглобів імені професора М. І. Ситенка НАМН України» доктор медичних наук, професор Танькут В. О. на дисертаційну роботу к. м. н. Герасименка А. С. на тему «Тотальне ендопротезування кульшових та колінних суглобів при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит» що подається на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Відгук офіційного опонента – професор кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук Кваша В. П. на дисертаційну роботу к. м. н. Герасименка А. С. на тему «Тотальне ендопротезування кульшових та колінних суглобів при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит» що подається на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.

Відгук офіційного опонента – керівника центру ортопедії, ендопротезування, артроскопії та реконструктивної травматології Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова, доцента кафедри травматології та ортопедії Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова доктора медичних наук Майка В. М. на дисертаційну роботу к. м. н. Герасименка А. С. на тему «Тотальне ендопротезування кульшових та колінних суглобів при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит» що подається на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук.