Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Гнучка плоска стопа та її ортопедичне лікування у дітей з гіпермобільністю суглобів»


PHOTO

Дем’ян Юрій Юрійович Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Гнучка плоска стопа та її ортопедичне лікування у дітей з гіпермобільністю суглобів».

Дем’ян Юрій Юрійович Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Гнучка плоска стопа та її ортопедичне лікування у дітей з гіпермобільністю суглобів».

Рецензія офіційного опонента, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Левицького Анатолія Феодосійовича на дисертаційну роботу Дем’яна Юрія Юрійовича «Гнучка плоска стопа та її ортопедичне лікування у дітей з гіпермобільністю суглобів» представлену на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.

Рецензія завідувача кафедри дитячої хірургії, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, доктора медичних наук, професора, Данилова Олександра Андрійовича на дисертаційну роботу Дем’яна Юрія Юрійовича «Гнучка плоска стопа та її ортопедичне лікування у дітей з гіпермобільністю суглобів» представлену на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук.