Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Клініка, діагностика та комплексне ортопедичне лікування синдрому пахвинного болю у спортсменів»


PHOTO

Відгук офіційного опонента, завідувача кафедри екстреної та невідкладної медичної допомоги, ортопедії та травматології Харківського національного медичного університету МОЗ України, доктора медичних наук, професора Березки М.І. на докторську дисертаційну роботу Блонського Романа Івановича на тему: «Клініка, діагностики та комплексне ортопедичне лікування синдрому пахвинного болю у спортсменів».

Відгук офіційного опонента, професор кафедри ортопедії і травматології №2 Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, доктора медичних наук, професора Попова В.А., на докторську дисертаційну роботу Блонського Романа Івановича на тему: «Клініка, діагностики та комплексне ортопедичне лікування синдрому пахвинного болю у спортсменів».

Відгук офіційного опонента, керівника центру ортопедії, травматології та спортивної медицини клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, доктора медичних наукЗазірного І. М., на докторську дисертаційну роботу Блонського Романа Івановича на тему: «Клініка, діагностики та комплексне ортопедичне лікування синдрому пахвинного болю у спортсменів».

Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук
«Клініка, діагностика та комплексне ортопедичне лікування синдрому пахвинного болю у спортсменів»

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук
«Клініка, діагностика та комплексне ортопедичне лікування синдрому пахвинного болю у спортсменів»