Головний лікар ДУ «ІТО НАМН України», доктор медичних наук, професор
Приймальня головного лікаря: +38 (044) 288-01-27


Герасименко Сергій ІвановичЗаступник директора з науково-лікувальної роботи

Доктор медичних наук, професор

Заслужений лікар України

Керівник відділу захворювань суглобів у дорослих

Член президії Правління Української асоціації травматологів-ортопедів, президії Правління Української асоціації ревматологів, член Всесвітньої організації травматологів-ортопедів (SICOT), Американської академії хирургов-ортопедов (AAOS), член редколегії журналу «Вісник ортопедії, травматології і протезування»
Закінчив Київський медичний інститут ім. акад. О. О. Богомольця. З 1975 року працює у Київському науково-дослідному інституті ортопедії. З 1983 року по 1994 р. працював інспектором, начальником відділу, заступником начальника Головного управління навчальних закладів, кадрів та науки у Міністерстві охорони здоров’я України і за сумісництвом — в Інституті травматології та ортопедії, а з 1989 по 1995 р. — асистентом кафедри травматології та ортопедії Національного медичного університету ім. акад. О. О. Богомольця. З 1994 р. — заступник директора по науково-лікувальній роботі. З 1999 р. — керівник клініки захворювань суглобів у дорослих Інституту травматології та ортопедії АМН України. Захистив кандидатську (1982 р.) та докторську (1997 р.) дисертації.

Автор 200 наукових праць, двох монографій з проблем сучасної артрології і ревмоортопедії, проблеми деформуючого артрозу, ревматоїдного поліартриту. Підготував одного доктора і 4-х кандидатів медичних наук.