Чорний Володимир Сергійович
  • кандидат медичних наук
  • кандидат медичних наук, молодший науковий співробітник, доцент кафедри травматології та ортопедії НМУ ім. О. О. Богомольця
    Лабораторія біомедичної інженеріїЗакінчив НМУ ім. О.О. Богомольця у 2000 році.

  • 2000 - 2001 рр., навчався в інтернатурі з за спеціальністю «Хірургія» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика МОЗУ, а в 2002 р. отримав спеціалізацію з «Онкохірургія».
  • 2001 - 2010 рр. працював у НД відділі «Пухлин опорно-рухового апарату» Національного інституту раку на посаді онкохірурга та молодшого наукового співробітника.
  • З 2010 р. Чорний В.С. пройшов  спеціалізацію «Ортопедія-травматологія» та працює на кафедрі травматології та ортопедії НМУ ім. О.О. Богомольця на  клінічній  базі ДУ Інститут травматології та ортопедії НАМНУ. З 2014 р. асистент кафедри, з 2019р – на посаді доцента кафедри.
  • 2011 р.- захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Онкологія» на тему "Оптимізація комбінованого лікування хворих на остеогенну саркому".

З 2021 року працює у Лабораторії Біомедичної інженерії ДУ ІТО НАМНУ на 0,5ст. молодшого наукового співробітника.

Чорний В.С. є співавтором 93 наукових праць, зокрема 2 навчальних посібників, 17 статей, 6 патентів на корисну модель. Індекс Гірша (Google Scholar) – 2. Приймав участь у 4х НДР.

Спеціалізується на діагностиці та лікуванні новоутворень та захворювань кісток та суглобів, індивідуальному ендопротезуванні при пухлинах кісток.

Поліклініка ДУ ІТО НАМНУ, 1 пов. , Лабораторія Біомедичної інженерії, каб. №27, наукові співробітники.