Лябах Андрій Петрович

Автор більше 250 друкованих праць, 35 винаходів, 17 методичних рекомендацій та 6 монографій. Підготував 7 кандидатів медичних наук. Лауреат Національної премії України ім. Бориса Патона в галузі науки і техніки.Лябах Андрій Петрович, Завідувач відділу патології стопи та складного протезування. Доктор медичних наук, професор

Проводить значну громадську роботу – є Генеральним секретарем ВГО “Українська асоціація ортопедів-травматологів” та головою її Київського осередку, членом спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій, науковим редактором журналу “Вісник ортопедії, травматології та протезування”, членом дорадчої ради Української Ради Миру.

Автор більше 250 друкованих праць, 35 винаходів, 17 методичних рекомендацій та 6 монографій. Підготував 7 кандидатів медичних наук. Лауреат Національної премії України ім. Бориса Патона в галузі науки і техніки.

З початком воєнних дій російської федерації проти України ( з 2014 року) приймає активну участь у консультативній та хірургічній допомозі пораненим військовослужбовцям та цивільному населенню.