Лазаренко Галина Миколаївна

кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категоріїЛазаренко Галина Миколаївна - кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, співробітник відділу патології стопи та складного протезування ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»

У 1991 році закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця за спеціальністю педіатрія. З 1991 по 1992 рр навчалася в інтернатурі за фахом «травматологія та ортопедія» на базі кафедри травматології та ортопедії Київського інституту удосконалення лікарів імені П. Л. Шупика (Київська обласна клінічна лікарня).

ісля закінчення інтернатури, з 1992 року по теперішній час працює у ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» спочатку на посаді молодшого наукового співробітника відділення кукс кінцівок та складного протезування, а в подальшому на посаді лікаря ортопеда-травматолога клініки патології стопи та складного протезування.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Діагностика та лікування макродактилії стопи”.

Лазаренко Г.М. є співавтором понад 50 наукових праць. Пріоритетними напрямками її роботи є реконструктивні оперативні втручання на стопі у дітей з вродженими вадами розвитку: макродактилія, ектродактилія, полідактилія, синдактилія; при багатоплощинних деформаціях стопи; ортопедичне лікування пацієнтів на цукровий діабет; лікування ушкоджень опорно-рухового апарата та їх наслідків.