Кулева Олександр Валерійович


Кулева Олександр Валерійович – кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог, завідувач операційного відділу ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»

 

В 2008 році закінчів Одеськиий Національний медичний університет за спеціальністю «лікарська справа».

З 2008 по 2010 рр. проходив інтернатуру на базі кафедри травматології та ортопедії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

З 2010 по 2011 рр. працював на посаді лікаря ортопеда-травматолога Київської обласної клінічної лікарні.

У 2011 р. зарахований до клінічної ординатури на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», яку закінчив в 2013 році.

З 2014 по 2016 рр. навчався в аспірантурі при ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». У 2017 р. захистив кандидатську дисертації на тему „Транспозиція м’язів при хірургічному лікуванні ушкоджень Ахіллового сухожилка”.

Кулева О.В. займається консервативним та хірургічним лікуванням травм та захворювань опорно-рухового апарата, є членом ВГО «Українська асоціація ортопедів травматологів», постійно підвищує кваліфікацію за спеціальність, приймає участь у фахових конференціях та симпозіумах. Займається кінезіологічним та біомеханічним тейпуванням.