Бублик Леонід Олександрович

Практикуючий нейрохірург, провідний спеціаліст з хірургії хребта та спинного мозку, має вищу кваліфікаційну категорію з нейрохірургії, стаж за спеціальністю нейрохірурга становить 43 років.Кандидат медичних наук з 1988 року. Доктор медичних наук з 2004 року (14.01.05 – нейрохірургія). Дисертацію захистив  на тему “Ускладненні ушкодження шийного відділу хребта (діагностика, лікування і прогнозування в гострому та ранньому періодах травми)”.

Практикуючий нейрохірург, провідний спеціаліст з хірургії хребта та спинного мозку, має вищу кваліфікаційну категорію з нейрохірургії, стаж за спеціальністю нейрохірурга становить 43 років.

Являється практичним фахівцем в питаннях патології при захворюваннях і пошкодженнях хребта, а також спинного мозку. Володіє застосуванням малоінвазивної та інструментальної технологій операцій. Таких як: мікродискектомії з використанням мікрохірургічної техніки при лікуванні гриж міжхребцевих дисків поперекового та шийного відділів хребта; стенозів хребтового каналу; спондилолістезів; пухлинах спинного мозку та його корінців; пункційної вертебропластики при гемангіомах та патологічних (остеопорозних) переломах хребта, а також проводить епідуральні, паравертебральні стероїдні та інші ін'єкції у лікуванні гострого та хронічного болю у хребті. Пріоритетним напрямком роботи є використання систем стабілізації хребта: транспедикулярна фіксація хребта, окціпіто-спонділодез, застосування міжтілових кейджів.

Має великий досвіт педагогічної роботи, за сумісництвом працював на посаді професора кафедри травматології, ортопедії, та ВПХ Донецького національного медичного університету (2005 - 2013) та професора кафедри травматології та ортопедії Національного медичного Університету імені О. О. Богомольця (2014 - 2018).

Автор 197 наукових праць, з них 83 журнальні статі, 5 посібників, 2 методичних рекомендацій,  13 винаходів, які удосконалюють технології хірургічного лікування при захворюваннях і травмах хребта та спинного мозку. Нагороджений Золотою медаллю Лейпцігського ярмарки. Член редакційної ради двох журналів, член асоціації міжнародного суспільства малоінвазавної та інструментальної хірургії хребта (ISMISS/SICOT). Виступав з доповідями та проходив стажировку відповідно на міжнародних науково–практичних конференціях України, Португалії, Італії, Іспанії, Єгипту, Казахстану.

Контакти:

Адреса: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», Вул. Бульварно-Кудрявська, 27, 7 поверх.

lbublik@outlook.com

+38050 965 39 99