Сивак Микола Федорович

кандидат медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категоріїВ 1979 році закінчив Київський інститут О.О. Богомольця за спеціальності «Лікувальна справа» та був направлений на роботу до Київського НДІ травматології та ортопедії, де пройшов шлях від лікаря до старшого наукового співробітника.

У 1988 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «ЛІКУВАННЯ АНЕВРИЗМАЛЬНИХ КІСТ КІСТОК». Тема докторської дисертації: “СУЧАСНА ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ РІЗНОГО ВІКУ З ВРОДЖЕНИМИ ВАДАМИ РОЗВИТКУ НИЖНІХ КІНЦІВОК”.  На теперішній час основними напрямками практичної роботи є ортопедичне лікування хворих з різними ортопедичними захворюваннями опорно-рухового апарату, лікування переломів та їх наслідків.

Автор більше 80 наукових праць, 7 авторських свідоцтва.                       

Приймає активну участь у суспільному житті. За участь в Помаранчевій революції, революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції в умовах бойових дій на сході України нагороджений медалями, почесними грамотами, знаками та дипломами кабінету міністрів, міністерств оборони, охорони здоров’я, молоді та спорту, Національної гвардії та ін.

Контакти: E-mail: Syvakmf@gmail.com

Телефон: +38 (067) 907-79-39