Гужевський Ігор Віталійович
  • к.м.н.
  • старший науковий співробітник, лікар вищої категорії по спеціалізації «травматологія та ортопедія», Заслужений лікар України
  • ендопротезування суглобів нижніх кінцівок; хірургічне лікування остеоартрозу та ревматоїдних уражень суглобів кінцівок
  • Стаж роботи за фахом – більше 30 років (з 1990 року)
  • провідний науковий співробітник
    Відділення захворювань суглобів у дорослих

Контакти:
E-mail: guzhevsky.Igor@gmail.com
Телефон: +38 (064) 408-21-27Закінчив  Київський медичний інститут імені акад. О.О.Богомольця у 1984 г. за спеціальністю «лікувальна справа». У 1990 році закінчив клінічну ординатуру по травматології та ортопедії на кафедрі травматології та ортопедії Українського національного медичного університету імені акад. О.О.Богомольця.

 Стажувався по питанням ендопротезування кульшових та колінних суглобів та артроскопії в США, Італії, Англії, Іспанії, питанням лікування остеоартрозу в Швейцарії. Двічі працював травматологом-ортопедом за кордоном (Лівія, КНР).

Автор 94 наукових публікацій за фахом, з них – співавтор трьох монографій з проблем ортопедичного лікування ревматоїдних та дегенеративно-дистрофічних ураженнях суглобів  кінцівок, автор 5 патентів України на винахід.