Громадський В’ячеслав Миколайович
  • Кандидат медичних наук
  • лікар травматолог-ортопед вищої категорії
  • консервативне та хірургічне лікування захворювань суглобів, системних захворювань сполучної тканини (ревматоїдний артрит, анкілозивний спондилоартрит), травм суглобів та кісток, хірургічне лікування подагри
  • лікар травматолог-ортопед вищої категорії, Кандидат медичних наук
    Відділення захворювань суглобів у дорослих

Контакти:
E-mail: orthogrom@ukr.net
Телефон: +38 (067) 901-51-89Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії за фахом травматологія – ортопедія. Працює на посаді лікаря у «Відділі захворювань суглобів у дорослих» ДУ «ІТО НАМН України».

У 1993 році закінчив Український Державний Медичний Університет і з цього часу працює в ДУ «ІТО АМН України» у відділі захворювань суглобів у дорослих. В 2002 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Тотальне ендопротезування кульшового суглоба у хворих на ревматоїдний артрит».

Вячеслав Миколайович є автором, та співавтором  47 наукових праць.

Є дійсним членом товариства «Київського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціaція ортопедів-травматологів».

Займається проблемами ревмоортопедії ( ортопедичне лікування хворих на ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, анкілозуючий спондиліт, деформуючий остеоартроз), ендопротезування суглобів, травм суглобів та кісток, артроскопією суглобів.

Проходив стажування по удосконаленню практичних навиків у клініках Німетчини, Швеції, Швейцарії,  Італії, Тайваня.