Герасименко Андрій Сергійович
  • доктор медичних наук, професор
  • лікар ортопед-травматолог вищої категорії
  • ендопротезування кульшового і колінного суглобів
  • старший науковий співробітник клініки захворювань суглобів у дорослих
    Відділення захворювання суглобів у дорослих

Доктор медичних наук, професор, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, старший науковий співробітник клініки захворювань суглобів у дорослихГерасименко Андрій Сергійович – доктор медичних наук, професор, лікар ортопед-травматолог вищої категорії, старший науковий співробітник клініки захворювань суглобів у дорослих.

Після закінчення Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця у 2004 році був направлений на роботу до ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». Пройшов шлях від інтерна до старшого наукового співробітника клініки захворювань суглобів у дорослих. Має вищу кваліфікаційну категорію з ортопедії та травматології. Автор понад 120 наукових робіт, 3 монографій і 5 патентів. Кандидатську дисертацію на тему «Ендопротезування кульшового суглоба у хворих на анкілозивний спондиліт» захистив у 2009 році. У 2021 році захистив докторську дисертацію на тему «Тотальне ендопротезування кульшового та колінного суглобів при різних варіантах їх одночасного ураження у хворих на ревматоїдний артрит». Стажувався у клініках Росії, Європи та США.

Співвиконавець наукової тематики, котра виконується у клініці захворювань суглобів у дорослих.

У послужному списку тисячі операцій ендопротезування кульшового і колінного суглобів, різноманітні втручання вищої категорії складності з відмінними та добрими результатами у 99% випадках.

Основний напрямок практичної діяльності – ендопротезування суглобів, остеосинтез складних присуглобових та внутрішньосуглобових переломів кісток, артроскопічні втручання.