Дуда Максим Сергійович
  • лікар травматолог-ортопед вищої категорії
  • консервативне та хірургічне лікування захворювань суглобів, системних захворювань сполучної тканини (ревматоїдний артрит, анкілозивний спондилоартрит), травм суглобів та кісток, хірургічне лікування подагри
  • лікар травматолог-ортопед
    Відділення захворювання суглобів у дорослих

Автор та співавтор понад 15 друкованих праць, 25 доповідей на конференціях. Активний учасник Всеукраїнських та міжнародних з’їздів, конгресів та конференцій ортопедів-травматологів, ревматологів та молодих вчених.Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у 2002 році. Після закінчення університету проходив інтернатуру за спеціальністю «Травматологія та ортопедія» на базі ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України». В 2004 році був зарахований на посаду лікаря у «Відділ захворювань суглобів у дорослих» ДУ «ІТО НАМН України».

Є дійсним членом товариства «Київського осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація ортопедів-травматологів».

Автор та співавтор понад 15 друкованих праць, 25 доповідей на конференціях. Активний учасник Всеукраїнських та міжнародних з’їздів, конгресів та конференцій ортопедів-травматологів, ревматологів та молодих вчених.

Проходив стажування у клініках Німетчини та Швеції.

Основні напрямки практичної діяльності – консервативне та хірургічне лікування захворювань суглобів, системних захворювань сполучної тканини (ревматоїдний артрит, анкілозивний спондилоартрит), травм суглобів та кісток, хірургічне лікування подагри.