Сабадош Василь Іванович

Автор 25 друкованих наукових праць у вітчизняних та закордонних виданнях, присвячених хірургічному лікуванню інфекції кісток та суглобів. Займається вивченням причин виникнення, діагностики та лікування інфекційних ускладнень у хворих після місцевого застосування гормональних препаратів в ортопедо-травматологічній практиціЛікар вищої категорії. У 2009 р. закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця (2-й медичний факультет). Проходив інтернатуру з травматології та ортопедії на кафедрі № 2 НМАПО ім. П. Л. Шупика,  яку закінчив у  2011 р.

З 2011 року прийнятий на посаду лікаря — ортопеда-травматолога відділення кістково-гнійної хірургії ДУ «ІТО НАМН України». Володіє багатьма сучасними оперативними та консервативними методами лікування хворих з патологією опорно-рухового апарату.

Автор 25 друкованих наукових праць у вітчизняних та закордонних виданнях, присвячених хірургічному лікуванню інфекції кісток та суглобів. Займається вивченням причин виникнення, діагностики та лікування інфекційних ускладнень у хворих після місцевого застосування гормональних препаратів в ортопедо-травматологічній практиці.