10 спеціалізованих відділів


На базі ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМН України” працюють такі відділення хірургічного стаціонару:

Відділення кістково-гнійної хірургії


У відділенні кістково-гнійної хірургії ДУ «ІТО НАМН України» виконується весь спектр хірургічних втручань при остеомієлітичних процесах, гнійних артритах, септичних ускладненнях ендопротезування суглобів за найсучаснішими методиками.

Відділення травматології та ортопедії дорослих


Основними напрямками науково-практичної діяльності відділення є ортопедичне лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів (остеоартроз, асептичний некроз), лікування переломів та їх наслідків

Відділення травматології та ортопедії дитячого віку


Розроблені і впроваджені у практиці відділення унікальні методи діагностики, лікування і реабілітації захворювань і пошкоджень опорно-рухового апарату у дітей

Відділення хірургії хребта зі спінальним (нейрохірургічним) центром


У відділенні хірургії хребта ДУ “ІТО НАМН України” розробляються і вдосконалюються методи консервативного і хірургічного лікування захворювань і травматичних ушкоджень хребта, а також вроджених деформацій грудної клітини (воронкоподібної, килевидної, комбінованої).

Відділення захворювань суглобів у дітей та підлітків


У відділенні на лікуванні знаходяться діти та підлітки з дисплазією кульшових суглобів, вродженим звихом стегна, варусною деформацією шийки стегнової кістки, епіфізарною дисплазією, юнацьким епіфізеолізом головки стегнової кістки, вісьовими деформаціями кісток, наслідками остеомієліту, патологічним звихом стегна, дитячим церебральним паралічем, артрогрипозом та ін.

Відділення патології стопи та складного протезування


Пріоритетними напрямками в роботі відділення є складні реконструктивні оперативні втручання при багатоплощинних деформаціях стопи, важких травмах гомілково-стопного суглоба, та ортопедичне лікування хворих на цукровий діабет.

Відділення спортивної та балетної травми


Відділення створено для надання висококваліфікованої медичної допомоги спортсменам, артистам балету і громадянам, які активно займаються спортом при отриманні травми або мають наслідки перенесеного раніше травм.

Відділення мікрохірургії та реконструктивно-відновної хірургії верхньої кінцівки


Основними пріоритетними напрямками відділення є складні мікрохірургічні та реконструктивно-відновлювальні операції при переломах і хибних суглобах кісток кінцівок, при пошкодженнях нервів та м’язів, а також зв’язкового апарату суглобів.

Відділення пошкоджень опорно-рухового апарату та проблем остеосинтезу


Провідним завданням відділу є розробка та впровадження інноваційних технологій лікування переломів кісток, внутрішньосуглобових ушкоджень кісток і хряща, розладів репаративного остеогенезу із застосуванням найсучасніших засобів фіксації кісток і факторів росту сполучної тканини.