Опублікований: 25.11.2016
Відкриття відділення травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату та проблем остеосинтезу

25 листопада 2016 року об 11.00 відбулося відкриття першого в Україні спеціалізованого відділення травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату та проблем остеосинтезу при ДУ “Інститут ортопедії та травматології НАМНУ”.

Нагальна проблема незрощування переломів та висока первинна інвалідність від переломів кісток в Україні, що в загальній структурі інвалідності працездатного населення займає друге місце, стало викликом для наукової медицини в Україні та спонукало створення спеціалізованого відділення, що відповідатиме за наукову та лікувальну роботу за методиками остеосинтезу травматичних пошкоджень кінцівок та уражень через військові дії на Сході України.

За умов відсутності державного фінансування відділення було створене за ініціативи групи українських науковців, устаткування клініки інноваційним обладнанням відбулося завдяки допомозі волонтерів та благодійних фондів.

Відкриття відділення травматичних пошкоджень опорно-рухового апарату та проблем остеосинтезу

Сучасне відділення надаватиме висококваліфіковану та інноваційну медичну допомогу усім травмованим, що мають складні випадки пошкоджень опорно-рухового апарату, постраждалим бійцям АТО, а також мирному населенню зі Сходу України, що постраждали від військових дій. Також виконуватиме функцію методично-клінічної бази, центру підготовки фахівців за новими технологіями. Адже нині проблема незрощення кісток та висока інвалідність від переломів кісток зумовлена застосуванням застарілих технологій лікування травматологічних хворих.

Відкриття відділення відбулося за участі Президента Національної Академії Медичних Наук України Віталія Цимбалюка, директора ІТО академіка НАМНУ Георгія Гайко, куратора травматології від МОЗ Михайла Комарова, Президента Українського медичного клубу Івана Сороки, депутатів та представників волонтерських організацій.

Одночасно в інституті відбулося офіційне відкриття комплексу КТ та МРТ у відділенні функціональної діагностики, а також проведений обхід у відділі реабілітації.


Інші матеріали