Офіційна позиція ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»
![Офіційна позиція ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України»](/assets/components/phpthumbof/cache/logo-600-400.a81b06671a2e5fed5d2eb9cf3829a03a.png)
В останній час у пресі і соціальних мережах керівництвом МОЗ України розповсюджується інформація, щодо привілейованого стану закладів Національної академії медичних наук України. Ми, інститут травматології та ортопедії, є невід'ємною частиною єдиного медичного простору. З усіїю відповідальністю заявляємо, що для госпіталізації в інститут не потрібна приналежність людини до якихось суспільних прошарків, націй, професій тощо. Єдиним необхідним документом для госпіталізації та лікування в інституті травматології та ортопедії є паспорт громадянина України.
За всю свою 100-річну історію існування в інституті лікувались найтяжчі категорії пацієнтів ортопедо-травматологічного профілю, яким було надана спеціалізована висококваліфікована допомога, виконувались найскладніші реконструктивно-відновні операції світового рівня.
Незважаючи на те, що інститут не входив до пілотних економічних проектів, у ці складні часи, ми продовжуємо щорічно виконувати понад 8 тисяч унікальних операцій по лікуванню хворих на ДЦП, ревматоїдний артрит, поранених в АТО, дітей із дитячих будинків,проводити різні види мікрохірургічних втручань, які не виконуються в такому обсязі в жодномуз медичних закладів України.