Нарада під головуванням Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я О.В. Богомолець
![Нарада під головуванням Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я О.В. Богомолець](/assets/components/phpthumbof/cache/05112018-2.31d7b8c36cc55ab40407a54dadd0a8d0.jpg)
5 листопада 2018 року представники адміністрації інституту були запрошені на нараду, під головуванням Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я О.В. Богомолець і брали активну участь в обговоренні питань, які були присвячені обговоренню ситуації у сфері охорони здоров’я та напрацювання подальших кроків для підвищення іміджу вітчизняної охорони здоров’я, розбудови та розширення можливостей надання послуг у сфері охорони здоров’я, у тому числі й громадянам інших країн.