Конференція «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування»
![Конференція «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування»](/assets/components/phpthumbof/cache/8.28516ed3f6c7ee763f8fc442774ca869.jpg)
Делегація лікарів Інституту брала активну участь у другій Всеукраїнській Науково-Практичній Конференції «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування», яка проходила 7-9 вересня 2017 року у м. Приморськ.
Фахівці інституту взяли активну участь у роботі Конференції, виступали з доповідями по всім сучасним напрямкам ортопедії і травматології.