ДУ ІТО НАМНУ висловлює щиру подяку Польській Артроскопічній Асоціації
ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» висловлює щиру подяку Польській Артроскопічній Асоціації та доктору DR N. MED. ANDRZEJ MIODUSZEWSKI
Опублікований: 04.03.2022![ДУ ІТО НАМНУ висловлює щиру подяку Польській Артроскопічній Асоціації](/assets/components/phpthumbof/cache/pl00000.2d1237e2b8c46ac3840646ac9d562ba7.jpg)
ДУ ІТО НАМНУ висловлює щиру подяку Польській Артроскопічній Асоціації
ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» висловлює щиру подяку Польській Артроскопічній Асоціації та доктору DR N. MED. ANDRZEJ MIODUSZEWSKI, а також всім тим хто приймав участь в наданні та доставці дуже важливого вантажу медичного призначення для наших поранених бійців! Разом ми переможимо!
Дякуємо Польща!
Слава Україні!!!