Керівництво та колектив Державної Установи «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» висловлюють велику вдячність Благодійному фонду The Eneida Foundation»

Опублікований: 01.08.2023
Керівництво та колектив Державної Установи «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» висловлюють велику вдячність Благодійному фонду The Eneida Foundation»

ПОДЯКА

Керівництво та колектив Державної Установи «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» висловлюють велику вдячність Благодійному фонду "The Eneida Foundation", який зареєстрований та діє також  під назвою «We Help Ukrainians» в особі  Marim Hart  і James Hart за передачу медичного обладнання у вигляді  благодійної допомоги.  Протягом останніх місяців  фондом було передано  в наші операційні 2 бувших у використанні коагулятора та всі необхідні  запчастини і додаткові пристрої для роботи  з ними.

Надана вищевказана  допомога використовується під час лікування пацієнтів, де є травми периферичних нервів, судин та м’язів. Надана Cистема електрохірургічна ЕRBE VIO 300D, для ефективної коагуляції та резекції судин, м'яких тканин хворого дозволяє отримати в результаті  мінімальну руйнацію клітин пацієнта, а також гарний косметичний ефект. Завдяки використанню високотехнологічного медичного апарату післяопераційна рана гоїться у пацієнта швидко та безболісно.

Також,  БФ  передав ліки,  бувші у використанні покривала, постільну білизну . Ці необхідні речі були також розподілені між усіма відділеннями нашої установи.

Дякуємо Вам  за активну громадську позицію, патріотизм, волонтерську діяльність за покликанням серця та безкорисливе служіння українському народу.

Разом до Перемоги!

Інші матеріали