Антон Тимофійович Бруско 29.11.1938-18.05.2016
![Антон Тимофійович Бруско 29.11.1938-18.05.2016](/assets/components/phpthumbof/cache/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%91%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3-min.b1350a727616ae949284c4c651dcd12b.jpg)
18 травня 2016 на 78 році пішов з життя Антон Тимофійович Бруско, професор, завідувач відділом патоморфології з експериментально-біологічним відділенням. З 46 років трудової діяльності 26 років він був завідувачем відділом протягом 30 років очолював профспілковий комітет.
Життєвий шлях Бруска Антона Тимофійовича - зразок людської гідності, добропорядності, вміння працювати з людьми. В серцях тих, хто з ним співпрацював і спілкувався, залишиться світла пам'ять про нього.
Колектив співробітників ДУ «Інститут травматології та ортопедії АМН України» глибоко сумує з приводу смерті Антона Тимофійовича і висловлює щирі співчуття рідним і близьким.